Jesteśmy na polskim rynku
od 1983 roku

Wiele lat na rynku pozwoliło nam zdobyć doświadczenie w produkcji wafli do lodów i dobrze poznać potrzeby naszych klientów. Misją Madren jest dawanie radości z pozornie zwyczajnych momentów.

4104

Tyle sztuk wafli produkujemy średnio w ciągu godziny!

5220

Tyle kartonów wafli produkujemy średnio w miesiącu.

1983 rok

Od lat dostarczamy najlepszą jakość produktów i budując w ten sposób zaufanie w oczach naszych klientów.

Produkujemy wafle do lodów

Działamy na polskim rynku od 1983 produkując wafle oraz proszki lodowe. Jesteśmy firmą rodzinną, która łączy pokolenia i wspólnie stawia czoła wyzwaniom. Razem szukamy nowych rozwiązań, czuwamy nad naszą produkcją i dbamy o kontakty z klientami. Nasze wafle do lodów powstają w nowoczesnym parku maszyn zlokalizowanym na obrzeżach Zielonej Góry. Naszą misją jest dawanie radości z pozornie zwyczajnych momentów. Lody to często wspomnienie dzieciństwa, ulubionych smaków i miłych chwil. Kruche wafle to nieodłączny element każdego deseru lodowego. Nasze produkty są znane z najlepszej jakości i sprawdzonego smaku.

 

Jakość i niezawodność Madren

Korzystanie z innowacyjnych technologii i stale poszerzany asortyment znajdują uznanie coraz szerszego grona klientów, którzy cenią naszą jakość i niezawodność. W zakresie dostaw surowców do produkcji współpracujemy z najlepszymi i sprawdzonymi kontrahentami, co gwarantuje wysoką powtarzalność naszych wyrobów.

Dążymy do ideału

Od lat przywiązujemy wielką wagę do skrupulatnej kontroli jakości naszych wafli. Zwracamy uwagę na kwestie smakowe, jak i estetyczne, dzięki temu możemy tworzyć przemyślane wyroby i dbać o każdy etap produkcji.

Aktualności

Producent wafli do lodów. Dlaczego warto z nami współpracować?

Jak przez 45 lat zbudowaliśmy swoją markę i otrzymaliśmy zaufanie od klientów? Poznaj Madren i dowiedz się, jak działamy.

Czytaj

Wafle wysokocukrowe - bestseller ostatnich lat

Wafle wysokocukrowe od lat podbijają serca fanów deserów. Nic dziwnego, ich smak przekona nawet najbardziej wymagających klientów. Dowiedz się o nich więcej.

Czytaj