Kontakt

Masz kilka pytań dotyczących naszych wafli i procesu produkcji? Skontaktuj się z nami, chętnie opowiemy o naszej pracy.

Szukasz wyjątkowych wafli?

Madren to nie tylko gwarancja najlepszych wafli do lodów. Chcemy inspirować Cię do szukania nowych pomysłów i testowania ciekawych rozwiązań. Wafle Madren mogą przyjmować różne tłoczenia, ranty i wielkości. Oprzyj swoje menu o charakterystyczny wygląd wafli i ciesz się popularnością wśród klientów.

Dbamy o doświadczenia

Nie tylko Twoich klientów, ale także Twoje. W biznesie cenimy sobie bezpośredni kontakt, lojalność i wieloletnie relacje. Doradzimy Ci w procesie wyboru odpowiednich wafli wytłaczanych, wysokocukrowych i dekoracyjnych. Podpowiemy, co najlepiej się sprawdza, na co zwrócić uwagę i jak wykorzystać maksymalnie nasze możliwości.

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń do nas

Tel.: (68) 329 79 48
Tel.: (68) 325 63 30

adres

ul. Poznańska 34
65-137 Zielona Góra

Nasi przedstawiciele

W naszym katalogu znajdziesz propozycje wafli wytłaczanych i wysokocukrowych w wielu rozmiarach oraz wzorach. Chcesz wyróżniać się na tle konkurencji? Zapytaj naszego przedstawiciela o nasze możliwości. Razem znajdziemy rozwiązanie.

Dowiedz się więcej o tym, jak powstają nasze wafle.

Producent wafli do lodów. Dlaczego warto z nami współpracować?

Jak przez 45 lat zbudowaliśmy swoją markę i otrzymaliśmy zaufanie od klientów? Poznaj Madren i dowiedz się, jak działamy.

Czytaj

Wafle wysokocukrowe - bestseller ostatnich lat

Wafle wysokocukrowe od lat podbijają serca fanów deserów. Nic dziwnego, ich smak przekona nawet najbardziej wymagających klientów. Dowiedz się o nich więcej.

Czytaj

co o nas mówią
klienci i kontrahenci

Obsługa na najwyższym poziomie

Profesjonalne podejście do klienta, pomoc na każdym etapie i ekspresowa obsługa oraz jakość na najwyższym poziomie. To wszystko skutkuje naszą długoletnią współpracą.

Katarzyna

APC AGRA Sp. z o.o.

Ta współpraca to czysta przyjemność

Firma Madren jest naszym dostawcą wafli do lodów, współpraca z firmą Madren to czysta przyjemność! Od wielu lat zamawiamy wafelki do lodów i naprawdę polecamy. Zawsze na czas, jeżeli są jakieś problemy (bardzo rzadko), to są bardzo szybko rozwiązywane. Kontakt z firmą prześwietny, obsługa również. Jesteśmy przekonani, że dalsza współpraca będzie równie owocna.

Anna Lewandowska

Współpraca na 5-tkę

Godna polecenia firma, wysokiej jakości produkty, świetna załoga, na którą można zawsze polegać. 5/5.

Filip Mikołaj